PowiĘkszanie pośladków i piersi

Powiększanie pośladków i piersi

OPIS ZABIEGU

Powiększanie pośladków i piersi

Do modelowania i powiększania pośladków lub piersi wykorzystujemy kwas hialuronowy. Ten uniwersalny wypełniacz znajduje wiele zastosowań w gabinetach medycyny estetycznej, gdyż jest doskonale tolerowany przez organizm. Preparaty zawierające usieciowany kwas hialuronowy pozwalają na uzyskanie pożądanego kształtu i wielkości. Dzięki usieciowaniu, czyli powstaniu wiązań stabilizujących kwas hialuronowy, spowolnione zostaje tempo degradacji kwasu hialuronowego, co pozwala na dłuższe utrzymywanie się efektu. Ponieważ preparat z kwasem hialuronowym ma optymalną plastyczność, stosujemy go jako wypełniacza. Doskonale imituje on strukturę tkanki i zapewnia uzyskanie naturalnego efektu.

Kwas hialuronowy jest najpopularniejszym wypełniaczem, więc nic dziwnego, że wykorzystuje się go zarówno do wolumetrii twarzy, jak i ciała.

Jakie okolice ciała możemy wypełniać kwasem hialuronowym?

 • powiększanie, konturowanie i ujędrnianie piersi
 • modelowanie łydek i ramion
 • powiększanie i ujędrnianie pośladków
 • modelowanie, korekcja narządów płciowych
 • kształtowanie klatki piersiowej u mężczyzn
 • deformacje powstałe po zabiegach chirurgicznych (np. liposukcja, zabiegi resekcyjne powłok)
 • ubytki tkanek własnych pourazowe (wskazania rekonstrukcyjne)

 

 

Powiększanie piersi kwasem hialuronowym dla kogo?

Wskazania do zabiegu powiększania piersi kwasem hialuronowym:

Małe piersi: Jeśli jesteś niezadowolona z rozmiaru swoich piersi i pragniesz uzyskać pełniejszy wygląd, powiększanie kwasem hialuronowym może pomóc osiągnąć upragniony efekt.

Utrata objętości piersi po ciąży lub utracie wagi: Po ciąży lub znaczącej utracie wagi piersi często tracą swoją objętość. Powiększanie piersi kwasem hialuronowym pozwala na ich odbudowanie i przywrócenie harmonijnego kształtu.

Asymetria piersi: Jeśli masz nierównomiernie rozmieszczone piersi, powiększanie kwasem hialuronowym może pomóc w stworzeniu symetrycznego i estetycznego wyglądu.

Rekonstrukcja piersi: Po mastektomii lub innych procedurach chirurgicznych, powiększanie piersi kwasem hialuronowym może pomóc w odbudowie piersi i przywróceniu pewności siebie.

Powiększanie pośladków kwasem hialuronowym Dla kogo?

Wskazania do zabiegu powiększania pośladków kwasem hialuronowym:

Płaskie i małe pośladki

Obwisłe pośladki, wiotka skóra

Asymetria pośladków

 

 

 

Jak wygląda zabieg?

 

 Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym i polega na wprowadzeniu wypełniacza z kwasem hialuronowym najczęsciej przy pomocy kaniuli.

W zależności od wyjściowego kształtu i oczekiwanego efektu, preparat może być wprowadzany w górną lub boczną powierzchnię pośladków lub piersi.

Efekty są widoczne niemal natychmiast, przy czym warto podkreślić, że biust wygląda naturalnie, również w dotyku materiał w piersi nie jest wyczuwalny.

Ilość wstrzykniętego preparatu ustalana jest podczas konsultacji jednak nie więcej niż 100ml w piersi a 300ml w pośladki.

 Zabieg trwa kilkadziesiąt minut.

 

 

Modelowanie pośladków – postępowanie przed i pozabiegowe

 

Powiększanie pośladków kwasem hialuronowym to zabieg, który wymaga odpowiedniego postępowania pozabiegowego. Zaleca się szczególną ostrożność przez 2-3 tygodnie po zabiegu, aby kwas hialuronowy nie uległ przemieszczeniu. Pacjentki, jeżeli prowadzą siedzący tryb życia powinny regularnie wstawać aby odciążać miejsce podania kwasu. Powinny unikać też nadmiernej aktywności fizycznej.

Jak często powtarzać zabieg powiększania pośladków?

W zależności od zastosowanej metody modelowania kształtów, efekty powiększania pośladków utrzymują się zazwyczaj przez okres od dwóch do kilku lat. Jeśli efekt staje się mniej widoczny, można zastosować ponowne ostrzykanie preparatem. W przypadku dostrzykiwania kwasu hialuronowego jego ilość jest zwykle o połowę mniejsza niż w przypadku pierwszego zabiegu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PRZECIWSKAZANIA

 • ciąża,
 • karmienie piersią,
 • infekcje skóry w miejscach, w których miałby zostać przeprowadzony zabieg,
 • nadmierna otyłość,
 • ciężkie choroby nerek i wątroby,
 • choroby związane z krzepliwością krwi,
 • padaczka,

 

EfektY

 

Ponieważ  priorytetem dla nas jest bezpieczeństwo pacjenta, a każdy pacjent traktowany jest indywidualnie.

Przed zabiegiem prowadzona jest rozmowa, w czasie której tworzymy plan opieki, doprecyzowywane są ewentualne przeciwwskazania do wykonania zabiegu oraz otrzymują Państwo szczegółowe zalecenia po zabiegu. 

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Umów się na wybrany zabieg już dziś.

OFEROWANE ZABIEGI

Wybierz zabieg dostosowany do Twoich potrzeb

Depilacja laserowa

Ciesz się gładką i piękną skórą! Nowoczesna, trwała i skuteczna metoda usuwania niechcianego owłosienia.

Peeling węglowy

Znany jako hollywoodzki zabieg „BLACK DOLL”. Naturalne i natychmiastowe efekty, skóra jest wyraźnie rozświetlona wygładzona a pory są zwężone.

Fotoodmładzanie

Redukcja przebarwień, poprawa jędrności i zagęszczenia skóry. Idealne dla osób, które pragną w szybki sposób poprawić kondycję i wygląd swojej skóry.

Mezoterapia

Rozwiązanie problemu starzejącej się skóry. Piękna i świetlista cera bez zmarszczek.

Wybielalnie okolic intymnych

Zabieg skierowany do pacjentów, którzy chcą się pozbyć wstydliwych przebarwień okolic intymnych. Powoduje on rozjaśnienie, ujędrnienie oraz nawilżenie tkanek.

Stymulatory tkankowe

Jeżeli chcesz zatrzymać młody wygląd, skorzystaj z najnowszej generacji preparatów. Zabieg daje szybki i trwały efekt odmłodzenia skóry bez zmian rysów twarzy.

Osocze bogatopłytkowe

Inaczej "wampirzy lifting". Najchętniej wybierany zabieg odmładzający. Naturalna i bezpieczna metoda na zachowanie młodości, którą możemy Ci zapewnić.

Zabieg fal radiowych

Nowoczesny, nieinwazyjny termolifting skóry. Zabieg stosowany w terapii przeciwstarzeniowej, a także w redukcji tkanki tłuszczowej na całym ciele.

Terapia naczyniowa

Jednolity koloryt, napięcie i gładkość skóry. Zamknięte naczynka już po pierwszym zabiegu.

Usługi pielęgniarskie

Świadczymy usługi pielęgniarskie: iniekcje podskórne, domięśniowe oraz dożylne, zaopatrzenie ran, cewnikowanie, założenie kaniuli do żyły i wiele innych.

Usuwanie tatuażu

Usuwamy laserem tatuaże czarne, kolorowe jak również makijaż permanentny.

Leczenie trądziku

Likwidacja stanów zapalnych i zapobieganie ich powstawaniu. Alternatywa dla długiej i obciążającej organizm kuracji farmakologicznej.