Wybielanie okolic intymnych

OPIS ZABIEGU

Uzyskamy efekt rozjaśnienia i odmłodzenia skóry

Okolice intymne są miejscem podatnym na powstawanie przebarwień, takim, w którym może występować nadmierne nagromadzenie melaniny. Ciemny koloryt warg sromowych oraz odbytu to z reguły cecha dziedziczna, ale zabarwienie może być bardziej nasilone, np. po częstych wizytach w solarium.

Odmładzanie i rozjaśnianie okolic intymnych wykonuje się przy użyciu wiązki światła IPL. Zabieg powoduje rozjaśnienie skóry warg sromowych lub odbytu. Światło lasera oddziałuje bezpośrednio na melaninę, powodując jej uszkadzanie i po ok. dwóch tygodniach usunięcie z organizmu. Działa również biostymulacjo na monocyty, dzięki czemu ich praca jest normowana i zaczynają produkować barwnik w odpowiednich ilościach.

Dodatkową zaletą zabiegu jest uzyskanie efektu odmłodzenia i ujędrnienia skóry w okolicach intymnych.

Przed zabiegiem należy należy starannie usunąć owłosienie z obszaru planowanego zabiegu. 

Zabieg trwa około 20-30 minut. Pierwsze efekty widoczne są po 10-14 dniach. Szacowana ilość zabiegów ustala sie na podstawie stanu wyjściowego, efektów terapii oraz oczekiwań pacjenta. Z doświadczenia możemy powiedzieć ze jest to od 3  do 6 zabiegów.

Po zabiegu należy powstrzymać się od współżycia seksualnego. Ponadto przez kilka dni wskazane jest smarowanie okolicy poddanej zabiegowi kremem nawilżającym, ponieważ może ona być delikatnie zaczerwieniona.

Zabieg wykonuje osoba posiadająca wykształcenie medyczne oraz uprawnienia do pracy z laserem. 

 

wybielanie okolic intymnych

PRZECIWWSKAZANIA

  • Ciąża, karmienie piersią
  • Nowotwory
  • Uszkodzenia naskórka w okolicy zabiegowej
  • Infekcje okolic intymnych

 Priorytetem  dla nas jest bezpieczeństwo pacjenta, a każdy pacjent traktowany jest indywidualnie.

Przed zabiegiem  prowadzona jest rozmowa, w czasie której doprecyzowywane są ewentualne przeciwwskazania do wykonania zabiegu, jak również otrzymują Państwo szczegółowe informacje i zalecenia po zabiegu.

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Umów się na wybrany zabieg już dziś.

OFEROWANE ZABIEGI

Wybierz zabieg dostosowany do Twoich potrzeb

Depilacja laserowa

Ciesz się gładką i piękną skórą! Nowoczesna, trwała i skuteczna metoda usuwania niechcianego owłosienia.

Peeling węglowy

Znany jako hollywoodzki zabieg „BLACK DOLL”. Naturalne i natychmiastowe efekty, skóra jest wyraźnie rozświetlona wygładzona a pory są zwężone.

Fotoodmładzanie

Redukcja przebarwień, poprawa jędrności i zagęszczenia skóry. Idealne dla osób, które pragną w szybki sposób poprawić kondycję i wygląd swojej skóry.

Mezoterapia

Rozwiązanie problemu starzejącej się skóry. Piękna i świetlista cera bez zmarszczek.

Wybielalnie okolic intymnych

Zabieg skierowany do pacjentów, którzy chcą się pozbyć wstydliwych przebarwień okolic intymnych. Powoduje on rozjaśnienie, ujędrnienie oraz nawilżenie tkanek.

Stymulatory tkankowe

Jeżeli chcesz zatrzymać młody wygląd, skorzystaj z najnowszej generacji preparatów. Zabieg daje szybki i trwały efekt odmłodzenia skóry bez zmian rysów twarzy.

Osocze bogatopłytkowe

Inaczej "wampirzy lifting". Najchętniej wybierany zabieg odmładzający. Naturalna i bezpieczna metoda na zachowanie młodości, którą możemy Ci zapewnić.

Zabieg fal radiowych

Nowoczesny, nieinwazyjny termolifting skóry. Zabieg stosowany w terapii przeciwstarzeniowej, a także w redukcji tkanki tłuszczowej na całym ciele.

Terapia naczyniowa

Jednolity koloryt, napięcie i gładkość skóry. Zamknięte naczynka już po pierwszym zabiegu.

Usługi pielęgniarskie

Świadczymy usługi pielęgniarskie: iniekcje podskórne, domięśniowe oraz dożylne, zaopatrzenie ran, cewnikowanie, założenie kaniuli do żyły i wiele innych.

Usuwanie tatuażu

Usuwamy laserem tatuaże czarne, kolorowe jak również makijaż permanentny.

Leczenie trądziku

Likwidacja stanów zapalnych i zapobieganie ich powstawaniu. Alternatywa dla długiej i obciążającej organizm kuracji farmakologicznej.